• DOBRA

    SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

  • NOWE WARPNO

    SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

  • KOŁBASKOWO

    SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

  • POLICE

    SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Kontakt

dodano: 2014-01-03 09:02:08

 

ul. Zwierzyniecka 1

72-003 Dobra Szczecińska

tel. 508 222 247

e-mail: schronisko@schronisko.dobraszczecinska.pl 

 

 

Schronisko dla osób odwiedzających jest czynne

 poniedziałek 8.00 - 16.00

 wtorek          8.00 - 16.00

 środa            8.00 - 16.00

 czwartek       8.00 - 16.00

 piątek           8.00 - 16.00

 sobota          8.00 - 16.00

 niedziela       8.00 - 16.00

 

Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej:

Katarzyna Hermanowicz           Dyrektor Schroniska                                     khermanowicz@schronisko.dobraszczecinska.pl    tel.508 222 247

Edyta Jedynak                           Główna Ksiegowa                                        ejedynak@schronisko.dobraszczecinska.pl            tel. 508 222 247

Andrzej Gajek                             Lekarz Weterynarii                                       agajek@schronisko.dobraszczecinska.pl               tel. 508 222 247

Anita Pawlak                               Lekarz Weterynarii                                       apawlak@schronisko.dobraszczecinska.pl            tel. 508 222 247

Ewa Sekrecka                            Specjalista ds. Adopcji i Kadr                       esekrecka@schronisko.dobraszczecinska.pl         tel. 508 222 247

Joanna Woronowicz                   Referent ds. Adopcji i Księgowości               jworonowicz@schronisko.dobraszczecinska.pl     tel. 508 222 247

 

ZAPRASZAMY :)

 

Konto dobrowolnych wpłat: 14 1020 4795 0000 9202 0332 0264


Wyświetl większą mapę

Wyszukiwarka


Dziś trafiłem

341/17

dodano: 2017-11-12 11:26:03

Opis:

w dniu 12.11.17r. partol interwencyjny z miejscowości Trzeszczyn dowiózł 8 letniego psa, Pies ma charakterystyczne niebieskie oczy.Czeka na odbiór przez właściciela.

więcej »

340/17

dodano: 2017-11-12 11:24:54

Opis:

w dniu 12.11.17 patrol interwencyjny dowiózł 4 m szczeniaka- suczkę, jeżeli w ciągu 3 ni nie zgłosi się właściciel sunia będzie do adopcji. 

więcej »

339/17

dodano: 2017-11-12 11:21:00

Opis:

w dniu 12.11.2017r. patrol interwencyjny z miesjcowości Wołczkowo dowiózł psa rasy Berneński Pasterski. Czeka na odbiór przez właściciela.

więcej »

338/17

dodano: 2017-11-10 10:06:01

Opis:

W dniu 09.11.17t. patrol interwencyjny dowiózł małego, około 2 letniego psa z miejscowości Skarbimierzyce. Po 14 dniowej kwarantannie pies będzie gotowy do adopcji.

więcej »

336/17

dodano: 2017-11-07 15:00:31

Opis:

w dniu 07.11.2017r. z miejscowości Tanowo patrol interwencyjny przywiózł około 8 letnia sunie w typie amstafa. 

więcej »