• DOBRA

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 • NOWE WARPNO

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 • KOŁBASKOWO

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 • POLICE

  SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

Strona główna

dodano: 2014-01-10 22:03:16

 

 

Nowo powstałe schronisko jest spełnieniem naszych marzeń i mamy nadzieję, że tylko chwilowym hotelem dla bezdomnych zwierzaków.

Hotelem bo mamy nadzieję, że żadno ze zwierzaków nie zostanie tutaj zbyt długo i będzie to tylko przystanek pomiędzy bezdomnością a wspaniałym, nowym domem.

 

Od samego początku istnienia schorniska  między pracownikami i wolontariuszami jest ścisła współpraca co usprawnia opiekę nad zwierzakami i doprowadza do szybszych ich adopcji.

Zawsze mamy czas na rozmowę z osobami zainteresowanymi adopcją konkretnego zwierzaka czy udzielaniem informacji na temat wszystkich aktualnie oczekujących na adopcję.

 

Psy codziennie biegają na specjalnie do tego celu stworzonych wybiegach, jedne po prostu robią sobie gimnastykę po wyjściu z boksu a inne radośnie bawią się piłkami, dzięki czemu lepiej je poznajemy.

   

 

Kociaki maja za to swój małpi gaj pod dachem, gdzie stworzyliśmy im kryjówki i drabinki a do klatek wracają po wybieganiu :)

 

 


Zapraszamy do odwiedzania naszych podopiecznych, może któryś z nich skradnie Twoje serce

Wyszukiwarka


Dziś trafiłem

195/18

dodano: 2018-08-08 12:21:11

Opis:

w dniu 08.08.18r z miejscowosci Mierzyn patrol interwencyjny dowiózł starszą sunie w typie owczarka długowłosego znaleziona lezaco przy drodze, bardzo osłabiona, prawdopodobnie z dysplazja tylnich łap. Czeka w schronisku na odbiór przez właściciela.

więcej »

Luna

dodano: 2018-08-05 14:46:26

Opis:

Patrol interwencyjny dowiózł z miejscowości Przesocin czarno-białą sunie, pies posiada numer czip czeka na odbiór przez właściciela.

więcej »